چگونه زبان آلمانی را از صفر تا صد یاد بگیریم ؟

کلاس زبان آلمانی
مرکز بین المللی آموزش زبان ادبا یک مجموعه بزرگ آموزشی با مدیریت دکتر سعیده ادیب می باشد .آموزش زبان آلمانی ازالفبا را مطابق با متد سفارت آلمان در دستور کار خود قرار داده است آموزشگاه زبان آلمانی ادبا که بیشترین مهم را در آموزش زبان آلمانی را عهده دار است ، با تاکید بر یادگیری دانشجویان زبان آلمانی بر روی افعال پر کاربرد زبان آلمانی ، سعی در آموزش زبان آلمانی و بسط و توسعه زبان آلمانی در سطح A1 آلمانی و نیز لغات آلمانی سطح A1 را دارد .

 

این آموزش تا سطح C2 در این آموزشگاه ادامه خواهد داشت لغات ضروری زبان آلمانی موضوع مهم دیگری است که در آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته و بصورت کاملا ساده از الفبا در موسسه زبان آلمانی ادبا که مطابق با متد سفارت آلمان کار آموزش زبان آلمانی را دنبال میکند مد نظر است . دانشجویانی که در موسسه زبان های خارجی ادبا برای آموزش زبان آلمانی از الفبا مشغول تحصیل میشوند ابتدا با الفبای زبان آلمانی و تلفظ صحیح حروف در زبان آلمانی آشنا میشوند و در ادامه آموزش زبان آلمانی با گرامر آسان زبان آلمانی آشنا میشوند و در ادامه آموزش زبان آلمانی با گرامر آسان زبان آلمانی یادگیری را ادامه میدهند .

 

اساتید منتخب گروه آموزشی زبان آلمانی این موسسه که همگی از اساتید برجسته تدریس زبان آلمانی در ایران میباشند ،ابتدا گرامر آسان زبان آلمانی را به دانشجویان آموزش داده و در ادامه آن به آموزش اعداد آلمانی و تدریس تلفظ صحیح اعداد در زبان آلمانی میپردازند .

کتاب آموزش زبان آلمانی این موسسه کتاب MENSCHEN میباشد که کتابی بسیار مفید در زمینه آموزش زبان آلمانی از الفبا است . در این کتاب افعال پر کاربرد زبان آلمانی و نیز لغات ضروری زبان آلمانی در کنار گرامر آسان زبان آلمانی از سطح A1 زبان آلمانی توضیح داده شده است . دامنه این آموزش با تدریس اصطلاحات مهم زبان آلمانی گسترده شده و تا سطح C2 در مرکز بین المللی آموزش زبان ادبا ادامه می یابد .

 

اعداد آلمانی و تلفظ صحیح اعداد در زبان آلمانی از ویژگیهای مهم این کتاب است . دانشجویان این رشته در کنار آشنایی با فرهنگ و زبان آلمانی با افعال پر کاربرد زبان آلمانی نیز آشنا میشوند و در کنار آموزش افعال پر کاربرد زبان آلمانی اصطلاحات مهم زبان آلمانی را هم فرا میگیرند.

گروه تولید محتوا

گروه تولید محتوا

ما در ادبا عشق میورزیم به دورهای اموزشی مان اگر میخواهید متنوع زبان آلمانی را تجربه کنید میتوانید با شماره ها ی زیر تماس بگیرید

خبرنامه آکادمی ادبا

عضو شوید تا جدید ترین مقالات را در ایمیل تان دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاربرانی که قبل از شما این مقالات را خوانده اند…

تماس با اموزشگاه (کلیک کنید)